فروشگاه KB (کیسه بوکس)

من محمد خوئینی هستم
و درسال ۱۳۹۷ تصمیم گرفتم که فروش تجهیزات رزمی رو شروع کنم، چرا که خودم رزمی کار بودم و علاقه زیادی به رشته ووشو داشتم.

با تولید کیسه بوکس شروع کردم و از این رو اسم کسب و کارمو کیسه بوکس انتخاب کردم و در ادامه دیدم که کیسه بوکس تبدیل به یک برند پر طرفدار بین رزمی کارها شده چرا که رسالت پیج اینستاگرام ما حمایت از مبارزان و رزمی کاران بود.

و من‌تونستم با پررنگ جلوه دادن ووشو و حمایت از ووشوکاران، رضایت اکثریت ووشوکاران کشور رو حتی در سطح ملی و لیگ برتر به دست بیارم، و در ادامه شروع به فعالیت در دیگر رشته های رزمی همچون بوکس، کیک بوکسینگ، موی تای، ام ام ای، تکواندو کاراته و کشتی پرداختم.

ابتدا سختی های خیلی زیادی رو پیش خودم میدیدم، اما یک چیز برای من بی معنی بود و اون ناامیدی بود، با همه ی سختی ها و شکست هایی که در بین راه خوردم، ادامه دادم
چرا که یک هدف داشتم و دارم و اون ارائه ی بهترین خدمات به همه ی رزمی کاران کشور و بین المللی شدن برند KB بود و هست.

تولید محصولات پرطرفدار رشته های رزمی یکی از کارهایی بود که همواره انجام میدادم
که همین موجب فروش و اعتماد مشتریان ما شد چرا که خودم رزمی کار بودم بهتر از هر کسی نیازها و کمبودهای این رشته هارو درک میکردم. 

همچنین واردات محصولات اورجینال کمیاب یکی دیگر از برنامه های من بود که با کمک برخی دوستان اعتبار زیادی رو به مجموعه ما داد.

من همچنان پر قدرت ادامه میدم و به همراه تیم خودم در مجموعه KB (کیسه بوکس) بهترین تولید کننده و فروشگاه کل کشور و منطقه خواهم شد.

kisebox logo